Szpilki i spódnice mini w stylu color crush

Color crush to najzwyczajniej połączenie trzech podstawowych kolorów oraz neutralnego – białego. Jest to idealna, kolorowa i trochę szalona stylizacja na lato. Wspaniała kombinacja kolorów, która powoduje samą radość. Czy odważysz się w takiej wyjść?

Szpilki i spódnice mini w color crush…czyli? Pozwólcie mi wytłumaczyć styl i kolory od „podszewki”.

Kolor biały, czyli kolor czystości, niewinności i dystansowania. Żółty natomiast jest kolorem reprezentującym radość i pogodę ducha. Niebieski w swojej krasie wskazuje na duchowość, inteligencję i wyobraźnię. I na samym końcu mieści się czerwień – kolor intensywnych emocji, w tym też reprezentującym miłość. Przy takiej mieszance  kolorów w ubraniu nie da się przejść obojętnie! Dla tych dziewczyn, co chcą zaszaleć z butami w takich kolorach, to świetny i duży wybór znajdziesz na pewno w sklepie ZOiO.

Color crush –  jakie szpilki i spódnice dobrać w tym stylu?

dziewczyna w żółtym swetrze na tle niebieskich drzwiJest to rodzaj stylizacji, który zwraca na siebie uwagę, lecz wbrew pozorom wcale nie musi być to kreacja typowo krzykliwa. Wszystko zależy jak zmieszasz ww. kolory i którego użyjesz jako głównego. Z mojej strony jednak polecam rozwiązanie harmonijne – wybranie koloru białego i niebieskiego jako głównego, który nieco hamuje kolor żółty i czerwony w stylizacji.

Co więcej wcale nie musisz wybrać kolorów ostrych. Jeśli preferujesz kolory stonowane, np. pastelowe odmiany, to próbuj swoich sił! Może wyjść niesamowicie pozytywny efekt i oryginalny.

Jeśli jednak pogoda na zewnątrz jest wyjątkowo słoneczna i jest ciepło to polecam bawić się kolorami w takiej stylizacji.

 

Z jakimi stylizacjami najlepiej pasuje color crush?

Na pewno ze sportowymi, które bardzo łatwo dobrać przy kolorowym komplecie dresowym, w innym kolorze bluzce z logotypem, dodatkach w mocniejszym kolorze (np. czerwonym) i tradycyjnie białych sneakersach.

Najbardziej stonowaną wersją jest wybór ww. kolorów z niebieskimi jeansami lub kurtką jeansową. Wybór białych butów jest tutaj zawsze trafiony. Czerwień, jak i żółty, idealnie pasują jako dodatek do kreacji. Czerwony kolor świetnie pasuje także do spódnic, gdzie czerwona spódnica mini może być bardzo dobrą opcją na podkreślenie kobiecości. Czerwoną mini możesz kupić też w ZOiO.

Share: